UAB “Geodeziniai ir topografiniai darbai"

Text Box: Geodeziniai darbai

Caption describing picture or graphic.

Mus rasite:

Žalgirio 88-507, Vilnius

Tel.:8-5-2728058

Fax:8-5-2728058

E-mail:gtdarbai@gtdarbai.lt,  gtdarbai@gmail.com

Požeminių komunikacijų geodeziniai matavimai: tai geodeziniai matavimai kai valstybinėje koordinačių sistemoje matuojami nutiesti požeminiai tinklai ir komunikacijos, nustatomi jų aukščiai (altitudės), planinė padėtis valstybinėje LKS-94  sistemoje, nurodant atstumus nuo pastovių ir charakteringų situacijos elementų. Sudaromos įrenginių šulinių ir kamerų kortelės.  Požeminių tinklų ir komunikacijų matavimo duomenys įvedami į savivaldybių skaitmenines ar analogines duomenų bazes. Pagal nustatytą tvarką, požeminiai tinklai gali būti pradėti eksploatuoti tik atlikus ir suderinus šių tinklų ir komunikacijų geodezines nuotraukas.

Požeminių komunikacijų matavimai

Suprojektuotų objektų būdingų kampų ir kitų taškų nužymėjimas vietovėje.  Nužymėjimas ant tvorų, taurių, kuolų sukalimas ir kita.

Nužymėjimai

Žemės sklypų kadastriniai matavimai: tai tikslus suformuotų žemės sklypų plotų nustatymas, kadastrinių planų ir kitų duomenų parengimas.

Atliekant kadastrinius matavimus nustatomos žemės sklypų ribų posūkio taškų ir riboženklių koordinatės valstybinėje koordinačių sistemoje, matuojami žemės sklype esantys statiniai ir įrenginiai, kartografuojami žemės naudmenų kontūrai, pažymimi plane objektai ir teritorijos, kuriems nustatytos specialios žemės ir miško naudojimo sąlygos, kiti žemės naudojimo apribojimai ir servitutai, parengiamas žemės sklypo planas, apskaičiuojamas bendras žemės sklypo plotas, parengiama žemės naudmenų eksplikacija, apskaičiuojama žemės sklypo vertė, parengiami žemės sklypo kadastro duomenys, ir sudaroma nekilnojamo turto objekto kadastrinių matavimų byla.

Taip pat atliekame sunaikintų riboženklių atstatymą pagal pateiktus dokumentus.

Žemės sklypų kadastriniai matavimai

Ši paslauga reglamentuoja žemės sklypų ribų formavimą projektuojant naujus žemės sklypus, keičiant gretimų žemės sklypų ribas (atliekant amalgamaciją), padalijant sklypą į du ar daugiau sklypų, sujungiant du ar daugiau žemės sklypų į vieną žemės sklypą.

Žemės sklypų formavimas ir pertvarkymas

Pastatų ir statinių geodezinės nuotraukos– tai geodeziniai matavimai atliekami baigus statyti įvairios paskirties statinius. Pateikus projektą, atliekami kontroliniai statinio matavimai valstybinėje koordinačių sistemoje, fiksuojami nuokrypiai nuo techninio projekto ir paruošiamos bylos. Pagal nustatytą tvarką, statiniai gali būti pradėti eksploatuoti tik atlikus ir suderinus šių statinių geodezines nuotraukas.

Pastatų ir statinių geodezinės nuotraukos

Atliekami darbai statybos aikštelėse. Pastatų ir statinių projektinių nužymėjimas vietovėje; ašių išnešimas į saugų nuo vykdomų darbų atstumą; ašių perkėlimas ant statinių elementų (aptvarų, kolonų, taurių, perdangų). Pamatų, taurių, kolonų, perdangų ir kitų elementų projektinių aukščių nustatymas ir kontrolė.

Atliekami geodeziniai darbai statybos aikštelėje